OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

INTERIÉR a VYBAVENIE: Prízemné podlažie je riešené ako jeden priestor, v ktorom sú obsiahnuté: spoločenská miestnosť s krbom, TV-SAT, DVD, plne vybavená kuchyňa, jedáleň a chodba. Ďalej sa na tomto podlaží nachádza kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom a špajza. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve spálne, jedna s dvojposteľou a druhá s dvojposteľou a 3 posteľami. Súčasťou objektu je aj lyžiareň.

EXTERIÉR: Pred vstupom do Chaty Malinô Brdo je otvorená terasa orientovaná na západ smerom k lyžiarskym terénom. Na východnej strane je voľná kultivovaná plocha ústiaca do lesa, na ktorú je prístup dverami z kuchyne. Je tu umiestnený otvorený prírodný gril a priestor pre posedenie pri ohni i šport.

 

DOLEZITÉ INFORMÁCIE:
- Chata sa nachádza v Národnom Parku Veľká Fatra v nadmorskej výške cca 900 m
- pre vstup autom je potrebné povolenie od Mestskej polície v Ružomberku (dá sa zakúpiť kedykoľvek NON STOP), cena je 7€ na týždeň za auto
- v zime je potrebné minimálne mať auto vybavené snehovými reťazami, najlepšie s pohonom všetkých 4 kolies!!!
- v zime autá parkujú cca 100 metrov od chaty pri asfaltovej ceste ceste, nakoľko priamo ku chate vedie už len poľná cesta (terénne autá 4x4 možu aj priamo pod chatou)
- chata sa vykuruje pevným palivom v krbe a v kachľovej peci, ohrev teplej vody je zabezpečený obojživelným bojlerom (elektrina + krb)

REZERVUJ CHATU

Chata Malinô Brdo - krb.jpg (normálna)Chata Malinô Brdo - schody.jpg (normálna)Chata Malinô Brdo - dvere-zahrada.jpg (normálna)

 

Späť na Chatu Malinô Brdo