OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Vitajte v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny pri Ružomberku.

Hrabovo bolo oddávna známym miestom rekrácie pre obyvateľov Ružomberka a okolia. Vybudovaním kabínkovej lanovky a následne lyžiarskeho strediska sa Hrabovská dolina stala známou i za hranicami Slovenska.


LETO

V lete je Hrabovská dolina plná aktivít a zábavy v prírode pre všetkých. 

Lanový park Tarzánia ponúkaja dávku adrenalínu aj pre najmešie deti. Ocitnete sa v korunách stromov uprostred lesa a budete sa cítiť ako Tarzan - samozrejme to chce trochu námahy a odvahy!:)

Prechádzky lesom alebo okolo jazera, ktoré sa nachádza priamo pred Vilou Helena vám určite dodajú nové psychické sily a osviežia vašu myseľ. Nadýchajte sa horského vzduchu a kochajte sa nespútane prírodou a krásami Veľkej Fatry. Stačí len podísť kúsok od Vily Helena a ocitnete sa uprostred zeleného raja. A ak budete mať šťastie nájdete krásne hríby či iné lesné plody...

Člnkovanie na jazere pre dvojice i rodiny s deťmi je určite príjemným romantickým zážitkom.

Pre vyznavačov rýchlej a nebezpečnej jazdy na zjazových bicykloch sú v BikeParku Malinô Brdo pripravené profesionálne trate rôznej náročnosti. Kto by si to rád vyskúšal, môže si pokojne požičať zjazdový bicykel so zľavou, ktorú ponúkame pre našich hostí.

Pre tých, ktorí by si chceli len tak pojazdiť po množstve kilometrov značených cyklotrás v regióne Liptova (Vlkolínec, Bešeňová, Korytnica, Smrekovica, ...) čakajú kvalitné trekové bicykle s možnosťou pridania detskej sedačky! Samozrejme opäť so zľavou pre vás.

V priľahlom lese len 120 meteov od Villy Helena sa s priateľmi vybláznite na akčnom paintballe. Stačí si priniesť dobrú motiváciu a odhodlanie a o zbrane, masky, náboje a maskáče sa postaráme.

Deti sa určite dosýta vyšantia na aquazorbingu na jazere.

Horské kolobežky sú ideálnou alternatívou k pešiemu zostupu z Malina Brda. Vyvezte sa hore kabínkou a užite si jazdu po asfaltovej alebo štrkovej ceste späť do Hrabova! V ponuke sú horské terénne kolobežky pre dospelých i pre deti.

Len 50 metrov od Vily Helena sa nachádza muflónia obora. Pri troche šťastia a trpezlivosti tu so svojimi deťmi môžete pozorovať život niekoľkých kusov tohoto v minulosti bežného no dnes vzácneho živočícha...

V susednej Čutkovskej doline kam sa dostanete pešo alebo na vypožičaných bicykloch po cca 3 km určite všetkých očarí malebná koliba s reštauráciou a salašom s ovečkami. Po dobrých haluškách nájdete vyžitie rodinnom areáli OBROVO, kde sa zabavia najmä vaše detičky. Staršie deti a dospelí sa môžu spustiť na obrovej žinke, ktorá je natiahnutá ponad dolinu a ponúka nádherný výhľad a kúsok adrenalínu... :)


ZIMA

V zime je najväčším lákadlom Hrabovskej doliny lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok - Malinô Brdo. Práve Hrabovo je vstupnou bránou do tohoto známeho strediska. Určite oceníte vzdialenosť Vily Helena len 50 metrov od kabínkovej lanovej dráhy a od najdlhšej zjazdovky lyžiarskeho strediska Skipark Ružomberok - Malinô Brdo. Jednoducho pred Vilou Helena sa obujte do lyžiarok a po skončení lyžovačky zlyžujte na lyžiach priamo pred váš apartmán vo Vile Helena.

Priamo v našej Vile sa nachádza požičovňa snowboardovej výstroje ako aj snowboardová škola a predajňa snowboardových športových potrieb... ZĽAVA PRE NAŠICH HOSTÍ
Požičovňa lyžiarskej výstroje je priamo v budove lanovky, kde na Vás čaká profesionálny personál, kvalitná výstroj, servis i lyžiarska škola. To všeto samozrejme opäť so zľavou!

Zjazdovky a ceny skipasov si môžete pozrieť tu.