OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Vila Helena - Apartmány Hrabovo

Ubytovanie v nádhernej lokalite Hrabovo pri Ružomberku uprostred prírody Veľkej Fatry, na brehu jazera a zároveň pri zurčiacom horskom potôčiku určite naplní vaše očakávania a umožní vám zrelaxovať a načerpať nové sily. Hrabovo je plné nielen krásnej prírody, ale aj množstva atrakcií a možností, ako sa zabaviť v prírode so svojimi deťmi a priateľmi.

Vila Helena je novopostavený apartmánový dom priamo pri údolnej stanici kabínkovej lanovky strediska Skipark Ružomberok - Malinô Brdo. Poloha hotela je ideálna tak v zime ako aj v lete. Poskytuje ubytovanie v štýlovo zariadených štúdiách a apartmánoch rôznej veľkosti. Celková kapacita Vily Helena je 44 osôb. 

Vyberte si apartmán vhodný pre Vás a Vašu rodinu:

> Štúdio s kuchyňou pre 2 osoby + dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko

HELENA 4, HELENA 5

> 1-izbový apartmán s kuchyňou pre 2+1 osoby

HELENA 2, HELENA 6
 

> 2-izbový apartmán s kuchyňou pre 2+2 osoby

HELENA 1, HELENA 3, HELENA 7, HELENA 10, HELENA 13, HELENA 15, HELENA 16

 

> 3-izbový apartmán s kuchyňou pre 4+2 osoby

HELENA 8 


STRAVOVANIE

V každom apartmáne nájdete kvalitne vybavenú kuchyňu, ktorá Vám pomôže pripraviť si chutné jedlá podľa svojich predstáv. Blízky supermarket (1 km) ponúka pestrú škálu potravín a surovín.
Ak nechcete tráviť čas na dovolenke pri sporáku, máte možnosť objednať si stravovanie v reštaurácii, ktorá sa nachádza len 50 metrov od Vily Helena.

Raňajky: 6€/osoba; 3€/dieťa do 13 rokov
Večera: 10€/ osoba; 5€/dieťa do 13 rokov


SLUŽBY

Priamo v našej vile sa nachádza požičovňa snowboardovej výstroje ako aj snowboardová škola a predajňa snowboardových športových potrieb... ZĽAVA PRE NAŠICH HOSTÍ

Len 50 metrov od Vily Helena si s celou rodinou požičiate bicykle a môžete sa vydať objavovať blízke i vzdialenejšie okolie. To všeto samozrejme opäť so zľavou!

WELLNESS HRABOVO vás privíta vo Vile Barbora (cca 50 metrov), kde budete môcť zrelaxovať svoje telo v horúcej fínskej saune, mentolovej inhalácii, v jacuzzi pod holým nebom, Kneippovom kúpeli, ... Alebo sa necháte vymasírovať profesionálnym masérom, ktorý ovláda rôzne druhy masáží od klasickej, reflexnej, športovej až po lymfodrenáž, medovú masáž či masáž lávovými kameňmi.

Ďalšie letné služby a aktivity nájdete pri popise Hrabovskej doliny.

Google+